Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічна форма робить вуличне вогнище для багаття "М-13" оптимальним варіантом для розведення вогню на відкритій території. Фантазійний малюнок, що зображає лісову гущавину, граціозних тварин, створює в темряві ілюзію ожилого вогню.
Компактні розміри (600х350х 600) дають змогу розмістити вогнище вогнище в будь-якому місці саду, на газоні, відкритій терасі, без побоювань пошкодити шар дерну. Довговічність виробу забезпечується високою якістю, товщиною сталі (4 мм). Міцне термофарбування гарантує збереження первісного вигляду під час експлуатації в будь-яких погодних умовах.
Матеріал: метал
Товщина: 4 мм
Тип: зварний
Вага: 30 кг
Фарбування: термостійка емаль, витримує 900°С
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 9 000 ₴


Відправка з 12 квітня 2026