Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал "Кінь" із пофарбованої сталі в натуральний розмір. З універсальними пазами під різні шампури. Жаровня знімна зйомна завтовшки 4 мм.
Характеристики:
Товщина жаровні: 4 мм
Розмір жаровні: 71.6 х 30 см
Розмір мангала (ВхШхД): 1370 х 770 х 1470 мм
Тип: розбірний
Вага: 50 кг
Матеріал: пофарбована сталь
Метод кріплення: стаціонарний
Фарбування: термостійка емаль, витримує 900°С
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 16-20 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1470 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1370 мм |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 10 000 ₴




Відправка з 12 квітня 2026