Незвичайний мангал і садова скульптура — 2 в 1. Чудове рішення для ландшафтного дизайну, високий рівень виконання.
Зборка може бути зроблена безпосередньо на вашій ділянці під час доставляння.
Можливе 2 виготовлення — на "шпильках" для встановлення в ґрунт або для твердого покриття на плоских "лапах" з анкерами.
Основні характеристики:
- Товщина стінок жаровні 4 мм.
- Товщина стінок решти конструкції 2 мм.
- Просте збирання без інструментів.
- Повністю покритий спеціальною порошковою жаростійкою фарбою.
- Матеріал сталь. Вага 45 кг.
Можливо, виготовлення в інших кольорах, з більшою товщиною металу і з пам'ятними написами. Також можливе розроблення інших видів тварин. Можливе використання мангала як підставку для квітів. Також у модифікованій моделі — усі гострі виступні елементи закриті металевими кульками, що не тільки не псує вигляд, але й надає безпеки для ваших домашніх і певної оригінальності: невеликі хромовані кульки мають вигляд як Розсип крапель роси. Отже, після використання мангала за прямим призначенням просто протріть вологою тканиною кіптяву в місцях потрапляння диму та насолоджуйтеся виглядом прекрасного артоб'єкта.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль, Глазур |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 600 мм |
| Вага | 45 кг |
| Основні характеристики | |
| Товщина жаровні | 4 мм |
| Матеріал | пофарбована сталь |
| Розмір жаровні | 55 × 25 см |
| Вага: | 45 |
| Фарбування: | термостійка емаль, витримує 900 °C |
- Ціна: 9 000 ₴





Відправка з 12 квітня 2026