Мангал М-4 підходить для приготування шашлику з будь-якого виду м'яса, овочів-гриль, риби і морепродуктів.
У конструкції мангала використовується конструкційна сталь марки Ст3 СП5 завтовшки 3 мм, що робить експлуатацію цього виробу зручною, практичною та ергономічною.
Характерною відмітною особливістю цього мангала є те, що він має дві кришки, які виконують функцію закриття мангальної частини, а також підставок під решітку, шампури або посуд, необхідний під час приготування. Це робить використання мангала дуже практичним і ефективним: не потрібно підбирати місце під аксесуари, продукти та супутні елементи барбекю.
Важливим доповненням і конструкторською знахідкою є роздільний на 2 частини зольний ящик, який дає змогу безперешкодно видаляти попіл, а також переміщати мангал з його допомогою по периметру ділянки.
Збірно-розбірна конструкція дає можливість переміщати мангал у зручне місце, а також зберігати його в найрізноманітніших умовах, не займаючи при цьому багато місця.
Ніжки мангала в опорній частині оснащені спеціальними упорами, що створюють необхідну стійкість на різних поверхнях.
Технічні характеристики:
Товщина стінок - 3 мм.
Колір - чорний.
Столик - так.
Габарити без упаковки - 690х362х790 мм
Вага нетто - 36 кг.
Вид - переносний.
Матеріал корпусу - сталь.
Розбірний - так.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Мішок |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 690 мм |
| Ширина робочої поверхні | 362 мм |
| Висота робочої поверхні | 790 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 362 мм |
| Висота | 790 мм |
- Ціна: 4 600 ₴







Відправка з 07 квітня 2026