Мангал із приставним столом М-3 дає змогу готувати на живому вогні, оскільки він виготовлений із високоякісної сталі, яка витримує високі температури.
Каркас мангала пофарбований порошковою фарбою, яка максимально захищає метал від корозії.
Топка довжиною 65 см вміщує 11 шампурів, що дає змогу одночасно приготувати 2.8 кг м'яса.
Технічні характеристики М-3
Покриття - термостійке антикорозійне.
Товщина стінок - 1.5 мм.
Колір - чорний.
Столик - так.
Габарити без пакування - 1295х375х757 мм.
Вага нетто - 15 кг.
Вид - стаціонарний.
Матеріал корпусу - вуглецева сталь.
Переваги мангала М-3:
Столик 60 см для зручного розташування продуктів.
Прорізи на топці забезпечують плавне регулювання кута повороту шампурів.
Топка мангала пофарбована термостійкою емаллю, що витримує температуру до 700 градусів Цельсія.
М-3 витримує дров'яне і вугільне розпалювання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Мішок |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 1295 мм |
| Ширина робочої поверхні | 375 мм |
| Висота робочої поверхні | 757 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1295 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 757 мм |
- Ціна: від 2 350 ₴







Відправка з 07 квітня 2026