Сталевий мангал М-1 має оригінальний дизайн і призначений для швидкого приготування рибних, м'ясних або овочевих страв на відкритому вогні або вугіллі. Незамінний на дачі, в сімейних походах на природу, на риболовлі.
Переваги
1) Компактність і мобільність. Завдяки складаній конструкції, в складеному вигляді займає мало місця, тому його легко перевозити як в легковому автомобілі, так і в громадському транспорті. У розкладеному вигляді являє собою повноцінний мангал на ніжках.
2) Довговічність. Всі елементи мангала виконані зі сталі товщиною 1.5 мм, а значить він не прогорить від високої температури, не деформується при частому використанні і прослужить не один сезон.
3) Простота. Конструкція "ноутбук", завдяки якій збірка займає менше однієї хвилини.
4) Місткість. Конструкція мангала дає змогу розмістити на ньому одночасно 7 шампурів стандартного розміру (в комплект поставки не входять). Є можливість розмістити решітку для гриля або підставку для казана.
5) Подвійне дно з системою подачі кисню під вугілля в жаровні мангала.
Характеристики
Комплектація
Мангал складаний 1 Стінка бічна 2 Дно 1 Упаковка 1 Упаковка 1
Підзаголовок
Мангал складаний
Матеріал
Сталь
Товщина матеріалу - 1.5 мм
Кількість встановлюваних шампурів - 7 шт.
Шампури в комплекті - Ні
Тип - Складаний
Габаритний розмір (Д × Ш × В)
465 × 318 × 346 мм
Розмір упаковки (Д × Ш × В)
486 × 486 × 56 мм
Маса нетто - 6 кг
Маса брутто - 6.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 346 мм |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 2 980 ₴










Відправка з 07 квітня 2026