Наша команда професіоналів виготовить, і змонтує навіс для Вашого автомобіля, як на Вашій території, так і в нашому цеху. Якщо ми будемо виготовляти навіс у себе, ми привеземо готові сегменти, і остаточну збірку виконаємо у Вас. Довіряючи свою роботу нам - Ви робите правильний вибір! Ми проконсультуємо Вас в даному питанні, допоможемо зробити оптимальний вибір, закупимо і доставимо все необхідне для роботи, а також дамо гарантію на всі виконані роботи.
У вартість включено:
-виготовлення металевого каркаса з чорної сталі за вказаним дизайном;
-фарбування конструкції;
-обшивка даху конструкції посиленим профнастилом;
-обшивка стін навісу дерев'яними дошками з прикриттям лаком;
-доставка на об'єкт Замовника в Одеській області; (В інших областях ціна на послуги може змінюватися).
-монтаж на об'єкті Замовника в Одеській області. (В інших областях ціна на послуги може змінюватися).
Додаткові послуги, що не входять у вартість виробу:
-підготовка бетонної основи;
-уставка водостічної системи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Закрита альтанка |
| Форма підстави | Квадратна |
| Форма даху | Плоска |
| Матеріал | Метал |
| Покрівля | Листова оцинкована сталь |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Висота | 3000 мм |
- Ціна: 238 600 ₴


Відправка з 27 квітня 2026