Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш персональний пункт незламності піч-буржуйка "Вулкан"🌋🌋🌋 з варильною поверхнею.
Характеристики:
Вага: 55 кг
Габарити: 1000×300×1020 мм (Д×Ш×В)
Покриття: Термостійка фарба
Потужність: 8 кВт
Опалювальна площа: до 100 кв. м
Характеристики:
Вага: 55 кг
Габарити: 1000×300×1020 мм (Д×Ш×В)
Покриття: Термостійка фарба
Потужність: 8 кВт
Опалювальна площа: до 100 кв. м
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Об'єм парної | 100 куб. м |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Так |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Так |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина топкових дверцят | 250 мм |
| Висота топкових дверцят | 250 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова |
- Ціна: від 6 500 ₴






Відправка з 07 квітня 2026