Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальність і унікальність, багатофункціональність і висока якість, довговічність і вражаючий смак приготованих вами страв ... все це ви отримаєте від мангала смокера "Олімп". Виріб 3в1, поєднуючи в собі мангал, гриль і коптильню, дає змогу смажити, коптити, тушкувати, готувати барбекю - унаслідок чого Ви - майстер на всі руки! Його по достоїнству зможуть оцінити, як справжні гурмани, так і новачки кулінарних шедеврів.
⠀⠀⠀ ⠀⠀
Страви, приготовані за допомогою смокера "Олімп" відрізняються високим розмаїттям смакових відтінків. А час, проведений в хорошій компанії при приготуванні їжі, додасть безліч позитивних емоцій) 👌
⠀⠀⠀ ⠀⠀
😱Шашлик, реберця барбекю, копчена грудинка, курка гриль, тушковане м'ясо з грибами або юшка в казані - все, що прийде в голову, Ви можете приготувати на мангалі "Олімп".
⠀⠀⠀ ⠀⠀
Що Ви отримуєте, купуючи мангал смокер "Олімп":
⠀⠀⠀ ⠀⠀
🔸 Економічний, завдяки внутрішній футерованной частини (викладений вогнетривкою цеглою). Це означає, що спека вистачить набагато довше і ви зможете більше приготувати їжі, ніж на звичайному металевому мангалі.
❗️Кстати, його величезний плюс, що при необхідності, футеровану частину можна буде оновити, не порушуючи металевої конструкції мангала.
🔸 Футерована частина корпусу забезпечує тривалий термін служби виробу, його не "поведе" від нагрівання.
🔸 Мангал на 4 колесах, які не бояться низьких і високих температур. 2 колеса забезпечені гальмами, щоб він не рухався.
🔸 Попереду є зручна знімна полиця.
🔸 Полицю праворуч можна використовувати і як полицю, і як ручку для пересування мангала.
🔸 Знизу є дровниця.
🔸 Біметалічний термометр точно покаже температуру під час копчення і приготування їжі.
🔸 Дерев'яна ручка з дуба для комфортного відкриття кришки.
🔸 Нержавіючі решітки гриль.
🔸 Ящик для копчення.
🔸 Плита під казан.
🔸 Лоток з нержавіючої сталі для збору жиру.
🔸 Вбудована відкривачка для пляшок з пивом або лимонадом. Ми подбали навіть про це) ...і маса задоволення від використання!
⠀⠀⠀ ⠀⠀
Страви, приготовані за допомогою смокера "Олімп" відрізняються високим розмаїттям смакових відтінків. А час, проведений в хорошій компанії при приготуванні їжі, додасть безліч позитивних емоцій) 👌
⠀⠀⠀ ⠀⠀
😱Шашлик, реберця барбекю, копчена грудинка, курка гриль, тушковане м'ясо з грибами або юшка в казані - все, що прийде в голову, Ви можете приготувати на мангалі "Олімп".
⠀⠀⠀ ⠀⠀
Що Ви отримуєте, купуючи мангал смокер "Олімп":
⠀⠀⠀ ⠀⠀
🔸 Економічний, завдяки внутрішній футерованной частини (викладений вогнетривкою цеглою). Це означає, що спека вистачить набагато довше і ви зможете більше приготувати їжі, ніж на звичайному металевому мангалі.
❗️Кстати, його величезний плюс, що при необхідності, футеровану частину можна буде оновити, не порушуючи металевої конструкції мангала.
🔸 Футерована частина корпусу забезпечує тривалий термін служби виробу, його не "поведе" від нагрівання.
🔸 Мангал на 4 колесах, які не бояться низьких і високих температур. 2 колеса забезпечені гальмами, щоб він не рухався.
🔸 Попереду є зручна знімна полиця.
🔸 Полицю праворуч можна використовувати і як полицю, і як ручку для пересування мангала.
🔸 Знизу є дровниця.
🔸 Біметалічний термометр точно покаже температуру під час копчення і приготування їжі.
🔸 Дерев'яна ручка з дуба для комфортного відкриття кришки.
🔸 Нержавіючі решітки гриль.
🔸 Ящик для копчення.
🔸 Плита під казан.
🔸 Лоток з нержавіючої сталі для збору жиру.
🔸 Вбудована відкривачка для пляшок з пивом або лимонадом. Ми подбали навіть про це) ...і маса задоволення від використання!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1113 мм |
- Ціна: 32 000 ₴





Відправка з 12 квітня 2026