Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращі ціни щодо закордонних аналогів!
Виробник — один із найкращих в Україні в сегменті виробництва печей. Завдяки досвіду, якості, стильному дизайну, одна з найкращих у поєднанні ціна-якість.
Ця модель помпейської печі має прекрасні теплонакопичувальні властивості. Завдяки гарній тепломісткості економляться дрова, більшу кількість можна приготувати піци, інших страв. У печі можна готувати їжу, як і в російській печі, через туга.
Піч можна переміщати завдяки встановленим посиленим колесам, розрахованим на її вагу. Якісна нижня рама.
Верхній декор печі, можна легко замінити на інший, під інтер'єр.
Піч унікальна в тепломісткості, продуктивності взаємозамінності верхньої декоративної частини, робочий простір може бути 900/1200/1500 (мм). Купуючи нашу помпейську піч, Ви отримуєте якісний виріб, який тішитиме Вас упродовж багатьох років.
Виробник — один із найкращих в Україні в сегменті виробництва печей. Завдяки досвіду, якості, стильному дизайну, одна з найкращих у поєднанні ціна-якість.
Ця модель помпейської печі має прекрасні теплонакопичувальні властивості. Завдяки гарній тепломісткості економляться дрова, більшу кількість можна приготувати піци, інших страв. У печі можна готувати їжу, як і в російській печі, через туга.
Піч можна переміщати завдяки встановленим посиленим колесам, розрахованим на її вагу. Якісна нижня рама.
Верхній декор печі, можна легко замінити на інший, під інтер'єр.
Піч унікальна в тепломісткості, продуктивності взаємозамінності верхньої декоративної частини, робочий простір може бути 900/1200/1500 (мм). Купуючи нашу помпейську піч, Ви отримуєте якісний виріб, який тішитиме Вас упродовж багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вага | 980 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина сталі | |
| Товщина сталі | 10 мм |
| Робочий простір печі d | 900 мм |
- Ціна: 88 000 ₴





