Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо хіт 2023 року "Відкритий вуличний камін-гриль", який підкорив серця багатьох наших клієнтів.
⠀⠀ ⠀⠀
Це естетичний привабливий вуличний камін,
біля якого приємно влаштувати дружні посиденьки з келихом хорошого вина, спостерігаючи за грою вогню.
⠀⠀ ⠀⠀
Виріб можна перетворити в шикарний гриль.🔥
⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀
📌Матеріал: сталь
Товщина стали: 5 мм.
Висота: 370 мм.
📌Діаметр: 600 мм.
Вага: 30 кг.
⠀⠀ ⠀⠀
Це естетичний привабливий вуличний камін,
біля якого приємно влаштувати дружні посиденьки з келихом хорошого вина, спостерігаючи за грою вогню.
⠀⠀ ⠀⠀
Виріб можна перетворити в шикарний гриль.🔥
⠀⠀ ⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀
📌Матеріал: сталь
Товщина стали: 5 мм.
Висота: 370 мм.
📌Діаметр: 600 мм.
Вага: 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Камін-барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 8 500 ₴







