Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаконічна форма робить вуличний камін для багаття «М-12», оптимальним варіантом для розведення вогню на відкритій території. Фантазійний малюнок, що зображує лісову чащу, граціозних тварин, створює в темряві ілюзію вогню, що жив.
Компактні розміри (600х600х468) дають змогу розмістити багаття в будь-якому місці саду, на газоні, відкритій терасі, без побоювань пошкодити шар дерна. Довговічність виробу забезпечується високою якістю, товщиною сталі (4 мм). Міцне термофарбування гарантує збереження первісного вигляду під час експлуатації в будь-яких погодних умовах.
- Матеріал: метал
- Товщина: 4 мм
- Тип: зварний
- Вага: 24 кг
- Фарбування: термостійка емаль, витримує 900 °C
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 468 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 8 000 ₴


Відправка з 12 квітня 2026