Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал "Овен" у натуральний розмір. З універсальними пазами під різні шампури. Жаровня знімна знімною товщиною 4 мм.
Характеристики:
Товщина жаровні: 4 мм
Розмір жаровні: 71.6 х 30 см
Тип: розбірний
Розмір мангала (ВхШхД): 1000 х 500 х1000 мм
Матеріал: пофарбована сталь
Вага: 50 кг
Метод кріплення: стаціонарний
Фарбування: термостійка емаль, витримує 900°С
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 16-20 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль, Глазур |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 716 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 50 кг |
- Ціна: 10 000 ₴




Відправка з 12 квітня 2026