Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний дизайн, міць і краса дикого звіра - це те, що увібрав у себе новий мангал "Ведмідь". Найбільший з існуючих мангалів цієї лінійки може розташувати на своїй жаровні до 23 шампурів. Мангал збирається за типом 3д-пазлів з 52 плоских деталей.
Кожна деталь пофарбована термостійкою фарбою, що витримує до 900°С. Сама конструкція слабо нагрівається і має товщину 2 мм. Товщина жаровні 4 мм, це достатньо для того, щоб метал не піддавався термічному впливу і не гнувся під час нагрівання/охолодження.
Характеристики:
Товщина жаровні: 4 мм
Тип: розбірний
Розмір мангала: 1563 х 592 х 884 мм
Розмір жаровні 60 × 30 × 15 см
Матеріал: пофарбована сталь
Вага: 50 кг
Метод кріплення: стаціонарний
Фарбування: термостійка емаль (t до 900°С)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 21-25 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль, Глазур |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 600 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Висота робочої поверхні | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1563 мм |
| Ширина | 592 мм |
| Висота | 884 мм |
| Вага | 50 кг |
| Основні характеристики | |
| Товщина жаровні | 4 мм |
| Дизайн | Фігура Ведмедя |
- Ціна: 10 000 ₴



Відправка з 12 квітня 2026