Стаціонарний мангал М-5 має форму милого і кумедного ведмедика, який тримає мангал у лапах, немов запрошуючи гостей до шашлику. Дивлячись на такий мангал, просто неможливо не посміхнутися, а це значить, що в господарів будинку та їхніх гостей буде гарний настрій, шашлик вийде смачнішим, а задоволення від спілкування триватиме більше.
Мангал виготовлений з якісної сталі завтовшки 3 мм з покриттям чорною та білою термостійкою фарбою, що дає змогу експлуатувати його впродовж дуже тривалого часу, не побоюючись прогоряння і деформації виробу. Завдяки продуманій конструкції виріб вирізняється стійкістю, а готувати на ньому приємно і легко.
Технічні характеристики Панди
Покриття - порошкова фарба
Товщина стінок - 3 мм
Колір - чорний
Габарити без упаковки - 700x500x1010 мм
Вага нетто - 132 кг
Вид - стаціонарний
Матеріал корпусу - сталь
Переваги Панди
Оригінальний дизайн.
Міцність і стійкість мангала-панди.
Декоративний вигляд.
Ідеальне поєднання з будь-яким стилем ландшафтного дизайну.
Збірно-розбірна пазл-конструкція, яку без зусиль збере навіть новачок.
Знімна жаровня.
Компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль, Глазур |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Мішок |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 700 мм |
| Ширина робочої поверхні | 500 мм |
| Висота робочої поверхні | 1010 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Вага | 132 кг |
| Основні характеристики | |
| Покриття | порошкова фарба |
| Товщина стінок | 3 мм |
- Ціна: 21 600 ₴



Відправка з 12 квітня 2026