Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мангал даної моделі є відмінним пристосуванням для приготування їжі на вугіллі.
Мангал з робочого стану легко складається в невелику коробку, а зручна ручка зробить транспортування ще більш легким і зручним.
Мангал має вставну ємність для вугілля з перфорованим дном. Знімний зольний ящик дасть змогу з легкістю очистити мангал від вугілля і золи після використання.
Фігурні вирізи для фіксації шампурів, що дає змогу зі зручністю розмістити до 10 шампурів. У конструкції мангала передбачено знімний зольний ящик, що робить використання мангала ще більш комфортним.
Технічні характеристики
Товщина стінок - 2 мм.
Колір - чорний.
Габарити без упаковки - 352х570х426 мм.
Вага нетто - 10 кг.
Вид - переносний.
Матеріал корпусу - сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | Мішок |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 570 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 1 930 ₴









Відправка з 07 квітня 2026