Наша компанія виробляє та реалізує надійні бункери накопичувачі. Цей бункер накопичувач виготовлений із аркуша 4 мм і розрахований на вантажність 10 тонн. Предназначен для збирання, зберігання та вивезення великогабаритних твердих будівельних, промислових і побутових відходів.
Технічні характеристики
Об'єм (м3) 8
Маса (кг) 700
Корисний вантаж (кг) 10000
Товщина листа стінка (мм) 3/4
Товщина листа дно (мм) 4
Матеріал марка стали Ст3сп, ГОСТ 16523-97
Покриття: ваблива емаль, антикорозійна ґрунтовка
Колір: індивідуально за запитом замовника.
З'єднання корпусу, стики силових елементів і захоплення зварені суцільним швом. Якщо потрібно, можемо виготовити контейнери інших розмірів. Оплата з НДС і без НДС.
Скидки під час замовлення 3 шт. і більше.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 8000 л |
| Висота | 1490 мм |
| Ширина | 1930 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3380 мм |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Тип | Бункер-накопичувач для ТПВ |
| Вантажопідйомність | |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Маса | |
| Маса | 700 кг |
- Ціна: 55 000 ₴










Відправка з 07 квітня 2026