Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каменерізний верстат для різання природного каменю та цегли.
Зробити різання простіше можна разом із нашим верстатом, легка система керування забезпечить простоту роботи!
Зробити різання простіше можна разом із нашим верстатом, легка система керування забезпечить простоту роботи!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 900 об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Максимальний діаметр диска | 500 мм |
| Максимальна глибина різу | 250 мм |
| Максимальна довжина різу | 500 мм |
| Кут різу | 45 град. |
| Відстань від підлоги до столу подачі | 1200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Параметри мережі | |
| Споживаний струм | 50 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 100 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 600 кг |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Розміри оброблюваного матеріалу | |
| Довжина заготівлі | 300 мм |
| Ширина заготовки | 300 мм |
| Товщина заготовки | 300 мм |
- Ціна: 75 000 ₴






